Regulamin usług

  1. Opłata za usługę pobierana jest z góry gotówką lub kartą kredytową.
  2. Wysokość opłat określa cennik. W przypadku wątpliwości wynikających z odpowiednim zakwalifikowaniem danego asortymentu, bądź braku danej pozycji w cenniku, ostateczna decyzja co do wyceny usługi zostaje podjęta przez pracownika Pralni OK w momencie przyjmowania zlecenia.
  3. Termin wykonania usługi podawany jest w momencie przyjmowania zlecenia.
  4. Pralnia OK przyjmuje do prania asortyment posiadający fabryczne oznakowanie przepisu prania i składu surowcowego. Asortyment nie posiadający w/w oznakowań przyjmowany jest wyłącznie na odpowiedzialność Klienta. Pralnia OK nie ponosi wtedy odpowiedzialności za jego ewentualne uszkodzenie lub zniszczenie.
  5. Pralnia OK nie ponosi odpowiedzialności za guziki, sprzączki, klamry, poduszki naramienne, fizelinę , zamki błyskawiczne, ściągacze gumowe, hafty, napisy oraz inne szkody powstałe wskutek czyszczenia według niewłaściwej instrukcji zamieszczonej przez producenta odzieży.
  6. Na odpowiedzialność Klienta Pralnia OK podejmie się czyszczenia sukien ślubnych, odzieży ze wstawkami ze skóry zamszowej lub tworzyw sztucznych, garderobę z aplikacjami wykonanymi z koralików i cekinów, bądź odzież z innego rodzaju wstawkami, aplikacjami lub nadrukami, co do których istnieje niebezpieczeństwo ich uszkodzenia.
  7. Pralnia OK może odmówić wykonania zlecenia, jeśli uzna, że istnieje zbyt duże ryzyko wystąpienia szkody lub nie posiada możliwości technicznych wykonania usługi.
  8. Pralnia OK nie gwarantuje całkowitego usunięcia zanieczyszczeń lub plam z powierzonego asortymentu, szczególnie gdy plamy są stare lub były uprzednio zapierane.
  9. Jakość wykonanej usługi należy sprawdzić w chwili odbioru przedmiotu zlecenia.
  10. Za rzeczy pozostawione w odzieży Pralnia OK nie ponosi odpowiedzialności.